WYJAZDY INCENTIVE

Jesteśmy jednym z pierwszych organizatorów wyjazdów motywacyjnych na polskim rynku. Przez 23 lata działalności zorganizowaliśmy ponad 450 podróży incentive – wypoczynkowych, konferencji i konkursowych. Odwiedziliśmy 130 krajów na siedmiu kontynentach. Z sukcesem obsługujemy zarówno korporacje zagraniczne jak i polskie marki, realizując podróże w najdalsze zakątki świata, Europy oraz Polski.

Wychodzimy z założenia, że podróż powinna wzbogacać jej Uczestników. Bez jasno określonej wizji wyjazd do egzotycznego kraju byłby “tylko” formą podziękowania pracownikom za ich wkład w sukces firmy. W naszych scenariuszach Goście wyjazdu wykorzystują swoje talenty, pokonują słabości, odkrywają nowe pasje i zainteresowania. Dzięki temu wracają do kraju pewniejsi siebie i jeszcze lepiej przygotowani do codziennej pracy w rynkowym otoczeniu. Sam wyjazd stanowi często niecodzienne doświadczenie, składając się z elementów, których nie sposób „znaleźć w internecie”.

Na 7 kontynentach i w 130 krajach, do których już dotarliśmy, a także tam, gdzie jeszcze nie byliśmy – wyzwań nie brakuje. Pozwól najlepszym pracownikom, Klientom i partnerom biznesowym na zwycięskie stawianie czoła tym najciekawszym!

PROGRAMY WSPARCIA SPRZEDAŻY

Dzięki rozbudowanemu zapleczu technologicznemu i kompetencjom w obszarze marketingu zapewniamy kompleksową realizację Programów Wsparcia Sprzedaży. Nasze możliwości wykraczają znacznie poza marketingową obsługę konkursów motywacyjnych i programów lojalnościowych. Oprócz stworzenia idei kreatywnej, komunikacji i aplikacji do obsługi Programów Wsparcia Sprzedaży zapewniamy przede wszystkim:

• opracowanie sprzedażowej strategii programu, obejmującej kompleksowy model biznesowy i w rezultacie – osiągnięcie założonych celów akcji dzięki analizie biznesowej struktur sprzedaży / kanałów dystrybucji Klienta, jego otoczenia, konkurencji, celów, systemu wynagrodzeń, premiowania czy warunków handlowych

• przejęcie wszystkich obowiązków organizatora prawnego przedsięwzięcia (kwestie prawne, podatkowe, ochrony danych osobowych) • concept development obejmujący również program wyjazdu incentive jako nagrody głównej oraz jego realizację

KONFERENCJE, EVENTY, PLANY FILMOWE I TV

Wiemy jak wyróżnić Twoją imprezę spośród dziesiątek innych, organizowanych w branży każdego roku. Dbamy przy tym, by atrakcje oferowane w ramach programu nie przesłaniały jego wartości merytorycznej, lecz go podkreślały. Specjalizujemy się między innymi w organizacji:

• konferencji i szkoleń • seminariów wyjazdowych

• prezentacji nowości produktowych firmy

• eventów promocyjnych

• realizujemy vouchery konsumenckie w najdalszych zakątkach świata

• współpracujemy z ekipami filmowymi.

CSR (CORPORATE SOCIAL RESPONSIBILITY)

Cele biznesowe nie zdejmują z nas obowiązku odpowiedzialności za otoczenie. Naszym zdaniem wyjazd firmowy może także angażować Uczestników w pomoc innym. W działaniach dobroczynnych czerpiemy z doświadczeń, które zdobyliśmy w Afryce. Wspieramy edukację młodych Kenijczyków, finansując wyposażenie szkół i stypendia naukowe. Dbamy również o środowisko naturalne i angażujemy się w imprezy charytatywne mające na celu ochronę ginących gatunków zwierząt.

Chcemy pomagać tym, którzy nas potrzebują wszędzie tam, gdzie docieramy. Ty, Twoja firma i zespół możecie nam w tym pomóc. Jak? Choćby montując ławki szkolne dla dzieci, pomagając w budowie studni w krajach, gdzie dostęp do wody jest ograniczony, pomagając dotrzeć osobom niepełnosprawnym do miejsc, gdzie bez pomocy innych nigdy by się nie znalazły.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Nasze projekty zdobyły prestiżowe nagrody MP POWER AWARDS i GOLDEN ARROW:

• podwójny tytuł Meeting Planner – Agencja Incentive • Zintegrowana Kampania Incentive Marketing – projekt Netia Safari Live (Klienci Zgoda Projekt, Netia S.A.)

• CRS w branży eventowej (projekt Misja Kilimanjaro – Klienci Orange i Samsung)

• Golden Arrow (prestiżowe wyróżnienie branżowe za program incentive „Misja Kilimanjaro”)

BEZPIECZEŃSTWO

• Zespół liczący kilka osób czuwa nad przebiegiem wyjazdu i bezpieczeństwem Twojej grupy 24 godziny na dobę

• Ponad 23 lata doświadczenia w Incentive travel przygotowało nas na wiele sytuacji jak wybuchy wulkanów czy strajki linii lotniczych

Powierzając nam realizację Twojego projektu oddajesz swoich współpracowników i partnerów biznesowych w dobre ręce.