Referencje

Programy realizowane przez firmę Incentive Care to nie tylko wspaniała przygoda, ale również bardzo starannie przygotowane narzędzia do motywowania oraz integrowania współpracowników i partnerów biznesowych.
Przekonaliśmy się o tym po raz kolejny w czerwcu 2014 roku, powierzając Incentive Care realizację niełatwego, autorskiego programu w ramach projektu „Telesales Challenge”.
Niezwykła wyprawa do Serbii – położonej z dala od turystycznych szlaków – była nagrodą, a jednocześnie wielkim wyzwaniem dla biorących w niej udział laureatów oraz zaproszonych gości. Na miejscu czekały nas wymagające sporej dawki wysiłku i niezłej kondycji aktywności, noclegi w miejscach nieoczywistych, życzliwość i gościnność mieszkańców oraz kolejne zadanie CSR do wykonania. A wszystko to w otoczeniu dzikiej i pełnej nieodkrytego piękna przyrody. Nie mogło też zabraknąć czasu na wieczorną zabawę w prawdziwie bałkańskich klimatach.
Chcielibyśmy podziękować Emilii Latek za opracowanie koncepcji, przygotowanie programu oraz zaangażowanie i koordynację wyjazdu na miejscu. Jej elastyczność w działaniu, umiejętność przewidywania oraz zdolności organizacyjne sprawiły, że wyprawa przebiegła sprawnie i bezpiecznie, a my zachowaliśmy wspaniałe wspomnienia.
Z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę Incentive Care jako sprawdzonego organizatora wyjazdów incentive, zwłaszcza tych, które wychodzą poza typowe ramy. Korzystanie z jej usług daje pewność udanej realizacji, poczucie bezpieczeństwa i satysfakcji wśród uczestników.

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować – w imieniu własnym, jak i wszystkich uczestników – za organizację wyjazdu do Japonii.

Co roku nagradzamy tego typu wycieczkami pracę naszych najlepszych Doradców. Zależy nam zatem, by były one organizowane na najwyższym poziomie i stanowiły faktyczne, miarodajne wynagrodzenie za zaangażowanie naszych Doradców w rozwój firmy.

Tegoroczny wyjazd do Japonii był w pełni odpowiedzią na nasze potrzeby. Najwyższy poziom organizacji, doskonała komunikacja, otwartość na nasze potrzeby sprawiły, że zarówno my – jako organizatorzy, jak i nasi uczestnicy czuliśmy pełen komfort i przyjemność z tej wyprawy.

Nie bez udziału jest też Państwa pośrednictwo w organizacji tego wyjazdu w kraju kwitnącej wiśni, za które także chcemy serdecznie podziękować.

Pozytywne komentarze, które do nas spływają oraz nasze osobiste doświadczenia potwierdzają państwo profesjonalizm oraz wszelkie kompetencje. Dzięki nim nasz wyjazd był niezapomnianą przygodą i pięknym doświadczeniem zetknięcia się z inną kulturą, mentalnością, pięknem przyrody i architektury.

Jesteśmy pewni, że zostanie on długo w pamięci wszystkich uczestników – także ze względu na poziom obsługi i Państwa zaangażowania w ten projekt.

Raz jeszcze zatem dziękujemy za wspólnie spędzony czas, za zaangażowanie i wspólny trud, by wszystko się udało.

Firma Incentive Care wywiązała się wzorcowo z przeprowadzonego wyjazdu incentive „Tango w rytmie samby” zorganizowanego dla najlepszych partnerów handlowych Action S.A.

Wyjazd odbył się w dniach 3-10 luty 2015, miał miejsce w Argentynie oraz Brazylii i był trzecią już realizacją dla Action S.A.

Do głównych zadań zespołu należało stworzenie programu adresowanego do młodej, energicznej grupy mężczyzn. Buenos Aires, Wodospady Iguzu oraz Rio de Janeiro były doskonałą propozycją dla powyższej grupy docelowej. Dobrze dopasowane atrakcje, jak zwiedzanie Buenos Aires na rowerach, rejs łodzią pod Gardzielą Diabła, mecz siatkówki na plażach Rio de Janeiro z lokalną drużyną dziewczyn, wieczorne imprezy oraz kolacje w eleganckich restauracjach sprawiły, że wyjazd ten różnił się od standardowego programu i będzie niezapomniany dla jego uczestników.

Opiekunem naszej grupy ze strony Incentive Care była Agnes Lecznar, bardzo profesjonalna osoba, dbająca o każdy szczegół podczas wyjazdu, zawsze nastawiona pro klient, klient chce, klient ma 🙂 , do tego razem z nami bawi się do rana i rano jest na posterunku, niezwykle wytrzymała fizycznie i psychicznie szczególnie w czysto męskim towarzystwie 🙂

Z czystym sumieniem polecam usługi firmy Incentive Care. Jest to godny zaufania partner z dużym doświadczeniem, wiedzą i wysokim poziomem obsługi Klienta. W przyszłości również Będziemy organizować wyjazdy z firmą Incentive Care.

Firma Incentive Care zorganizowała wyjazd dla 22 pracowników Provident Polska S.A. nagrodzonych w konkursie „Los Canaros”. Wyjazd odbył się w marcu br., a uczestnicy spędzili 2 dni w Barcelonie i 5 dni na Teneryfie.

Już podczas postępowania przetargowego firma Incentive Care dała się poznać jako profesjonalny, elastyczny, otwarty na potrzeby klienta dostawca. Czas organizacji wyjazdu oraz przygotowań utwierdził nas w przekonaniu o dobrze podjętej decyzji, a sam wyjazd był kwintesencją umiejętności, wiedzy oraz doświadczenia w dostarczaniu imprez incentive „skrojonych na miarę”.

Profesjonalizm oraz troska uczestników przejawiana przez pilota była istotnym elementem wyjazdu. Harmonogram wyjazdu oraz rozplanowanie w czasie wszystkich krytycznych elementów pokazują dużą znajomość potrzeb klienta oraz zaangażowanie Incentive Care organizacji imprezy.
Zaproponowane miejsca pobytu oraz komfortowy hotel pozwoli uczestnikom na pełne doświadczenie odpoczynku. A poziom świadczonych usług zarówno przez Incentive Care, jak współpracujące podmioty czy też hotele przyczyniły się do ogromnego sukcesu organizowanego wyjazdu i na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Wyrażam ogromne podziękowania za możliwość organizacji wyjazdu “Los Canaros” z firmą Incentive Care i z przyjemnością rekomenduję współpracę, która gwarantuje 100% satysfakcji.

Rekomenduję firmę Incentive Care jako profesjonalnego partnera w zakresie realizacji wyjazdów typu incentive. Firma Incentive Care realizowała nagrodę wyjazdową do Jordanii w konkursie sprzedażowym HPGO!

Do głównych zadań zespołu IC należało: stworzenie scenariusza w oparciu o potrzeby grupy, zaproponowanie kierunku, opracowanie materiałów, realizacja wyjazdu.

O wyborze Incentive Care zadecydowały ciekawy program, staranność przy wykonywaniu oferty oraz jej przejrzystość.

Pragnę podkreślić, iż firma kontynuowała z sukcesem elementy CSR’u (Corporate Social Responsibility), które zapoczątkowaliśmy w trakcie realizacji programu sprzedażowego. Tym samym w czasie wyjazdu zapewniliśmy dwóm rodzinom dostęp do ciepłej wody montując kolektory na dachach ich domów. Wzruszające spotkanie z rodzinami oraz towarzyski mecz piłki nożnej pozostanie na długo w sercach uczestników.

Profesjonalizm, spokój oraz dobry nastrój przewodniczki Pani Emilii sprawił, że wyjazd przebiegał sprawnie, bezpiecznie a dopełnieniem całości był przywołujący miłe wspomnienia bardzo dobrze zmontowany pamiątkowy film.

Firma Incentive Care jest godna polecenia przy realizacji wyjazdów typu incentive.